Rejestracja: 81 854 63 84

O nas

 

Przychodnia Anamed to historia sięgająca początku 2005 roku, kiedy to dr Anna Bednarska i dr Anna Daczko postanawiają założyć przychodnię i poświęcić się pracy dla naszych najukochańszych dzieci.

 

Pierwszą siedzibą była przychodnia znajdująca się w budynku bloku przy ulicy Popiełuszki w Lubartowie. Przez niemal 10 lat obsłużyliśmy ogromną ilość Pacjentów oferując im pomoc i fachowe doradctwo. Powiększająca się liczba Pacjentów często nie tylko z Lubartowa, powiatu lubartowskiego a nawet z okolicznych miast sprawiła, że zapadła decyzja o przeniesieniu naszej przychodni w inne miejce.

 

Od 2016 roku możemy pracować dla Państwa w nowootwartej Przychodni Anamed przy ulicy Krańcowej 5 w Lubartowie. Warunki lokalowe, dojazdowe, parkingowe są tutaj jak najbardziej dostosowane do liczby odwiedzających nas Pacjentów.

 

Jesteśmy w stanie przyjąć jeszcze więcej małych pacjentów, poszerzyliśmy znacząco ofertę naszych usług tak, aby również z placówki mogły korzystać osoby dorosłe. Do Państwa dyspozycji są: pediatrzy, ortopedzi, alergolog, kardiolodzy i inni doświadczeni lekarze.

 

Wprowadziliśmy rozwiązania mające na celu udoskonalić naszą pracę: SYSTEM REJESTRACJI ONLINE, WERSJA MOBILNA NASZEJ STRONY i inne.

 

Jesteśmy z Państwem już ponad 10 lat.

 

Serdecznie zapraszamy
lek. med. Anna Bednarska
lek. med. Marek Sidor