O nas

Przychodnia Anamed to historia sięgająca początku 2005 roku, kiedy dr Anna Bednarska  postanowiła założyć przychodnię i poświęcić się pracy dla naszych pacjentów

Nasza Historia

Przez ponad 15 lat pomagamy naszym pacjentom oferując
pomoc im i ich rodzinom. Powiększająca się liczba osób z całego regionu sprawiła, że zapadła decyzja o przeniesieniu naszej przychodni w inne bardziej dogodne dla pacjentów miejsce.

Anamed obecnie

Od 2016 roku, właścicielami Centrum Medycznego są Anna Bednarska i Marek Sidor. Dzięki temu możemy pracować dla Państwa w nowej i nowoczesnej przychodni Anamed, przy ulicy Kolejowej 5 w Lubartowie.
Warunki lokalowe, dojazdowe, parkingowe są tutaj idealnie dostosowane do potrzeb odwiedzających nas osób.
Jesteśmy
w stanie bardziej profesjonalnie służyć
i pomagać naszym pacjentom. Dlatego poszerzyliśmy znacząco ofertę naszych usług, którą cały czas rozwijamy i dostosowujemy do potrzeb naszych pacjentów.
Do Państwa dyspozycji są: lekarze rodzinni, pediatrzy, alergolodzy, kardiolodzy, hipertensjolodzy, ortopedzi, ginekolodzy, urolodzy, endokrynolodzy, fizjoterapeuci oraz inni doświadczeni lekarze. Wprowadziliśmy nowoczesne rozwiązania mające na celu udoskonalenie kontaktu
z pacjentem.
Są to między innymi: system rejestracji online, rejestracja telefoniczna, system kolejkowania oraz wersja mobilna strony .

ania_bednarska

Anna Bednarska

Lekarz rodzinny, pediatra

 Właściciel.

dfsf

Marek
Sidor

Lekarz rodzinny, internista 

Właściciel.